Warkoczyki wielorazowe

Dla kobiet, które cenią sobie styl i wygodę. Dla kobiet, które pragną zmienić swój wygląd, jednocześnie oszczędzając czas i koszty związane z codzienną pielęgnacją włosów. 

€230 /aplikacja

Warkoczyki wielorazowe "Crotchet braids"

Warkoczyki wielorazowe, znane również jako crotchet braids, są stworzone z włosów syntetycznych, a ich największą zaletą jest możliwość wielokrotnej aplikacji. Ilości struktur i kolorów dostępnych na rynku,  pozwala cieszyć się różnorodnością i oryginalnością stylu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze, jednocześnie zachowując piękny wygląd przez długi okres. Dlaczego oszczędność czasu? Spójrz na nasz filmik, jak szybki jest sam proces ściągania takich warkoczy. 

Zalety:

Aplikacja Warkoczy Wielorazowych

Warkoczyki i twisty montowane metodą crochet to nie tylko rewelacyjna fryzura, ale także rozsądne rozwiązanie ekonomiczne. Co to oznacza? Warkoczyki zakładane w ten sposób można nosić wielokrotnie, przy zachowaniu doskonałego wyglądu przez wiele tygodni. Aplikacja jest znacznie krótsza niż w przypadku np. Afro Loków. 

Przed aplikacją warkoczyków tworzymy stelaż z włosów klientki, który wzmocniony jest włosami syntetycznymi. Następnie przy pomocy specjalnego szydełka przytwierdzamy warkoczyki lub twisty. Nasza metoda to nie tylko oszczędność czasu, ale także ekologiczne podejście, ponieważ raz zakupiony set warkoczyków służy Ci przez wiele miesięcy, pozwalając Ci oszczędzać zarówno czas, jak i pieniądze na kolejnych założeniach fryzury.

Dla tych, którzy preferują dready, mamy w ofercie dreadlock-i wełniane, które są gotowym produktem przytwierdzanym do wcześniej zbudowanego stelaża. Są one nie tylko lekkie i przyjemne w dotyku, ale także szybkie w montażu, zazwyczaj trwającym około 2 godzin. Po aplikacji możesz cieszyć się efektem przez około 6 tygodni.

Aplikacja

Warkoczyki

Poznaj nesze modelki

Cenisz sobie wygodę? Warkoczyki Wielorazowe będą dla Ciebie idealnym wyborem.