Akademia Afro Loków

Pełne szkolenie stacjonarne

Profesjonalne całodniowe szkolenie z aplikacji Afro Loków zakończone certyfikatem Akademii Afro Loków. 

O szkoleniu

Łącząc teorię i praktykę w ramach naszych kursów, nasi studenci zdobywają pełną wiedzę z procesu aplikacji i stylizacji Afro Loków. Praktyka pozwala na wypracowanie umiejętności tworzenia stylizacji Afro Loków, natomiast teoria dostarcza solidnej wiedzy na temat rodzajów włosów, technik, narzędzi, produktów i pielęgnacji, co pozwoli na świadczenie kompleksowej usługi.  

0 +

Fryzur rocznie

Praktyka

W trakcie intensywnych zajęć praktycznych poznasz wszystkie niezbędne techniki, poczynając od stworzenia podstawowego stelaża, aż do zaawansowanych wzorów i stylizacji Afro Loków.

Teoria

Zdobądź solidne podstawy wiedzy dotyczącej różnych rodzajów włosów, technik plecenia, pielęgnacji, oraz produktów i narzędzi niezbędnych do profesjonalnej stylizacji Afro Loków.

Wiedza

Czego się nauczysz

W dużym skrócie nasze szkolenie całodniowe ma na celu otworzyć Ci bramę do fascynującego świata fryzur alternatywnych. Po całodniowym i solidnym szkoleniu stacjonarnym będziesz w stanie samodzielnie aplikować afro loki swoim przyszłym klientkom. 

Zdobędziesz również wiedzę teoretyczną, która będzie świetnym dopełnieniem umiejętności praktycznych. 

Plan szkolenia teoretycznego


Całodniowe szkolenie rozpoczynamy od solidnej podstawy teoretycznej, która stanowi klucz do perfekcyjnego opanowania sztuki Afro Loków.

Omawiamy zagadnienia dotyczące, metod i technik aplikacji Afro Loków oraz poznajemy  niezbędne narzędzia potrzebne do pracy.
Zaglądamy również w świat trychologii i poznajemy wszelkie przeciwwskazania oraz skutki uboczne. Dowiesz się jak sobie z nimi radzić i jak pomóc Klientce, która może borykać się z powstałym problemem.

Omówimy również wszystkie rodzaje włosów, dowiesz się gdzie i jakie włosy zamawiać, otrzymasz listę sklepów, z których sama korzystam. Nauczysz się również przygotowywać włosy przed ich założeniem, aby uniknąć niechcianych skutków ubocznych. Część teoretyczna jest bardzo obszerna, dlatego otrzymasz ode mnie materiały szkoleniowe, abyś w dowolnym momencie mogła do nich wrócić.

1.5 H

Teoria

Plan szkolenia praktycznego


Po intensywnej teorii zaplanowana jest krótka przerwa, abyś mogła zrelaksować się przed praktycznymi ćwiczeniami.

Naukę praktyczną zaczynamy od zupełnych podstaw. Uczymy się warkoczy holenderskich z dobieranym pasmem syntetyku. Pierwsze ćwiczenie odbywa się na główce treningowej. Kiedy zdobędziesz już pewność wykonywanych ruchów, przejdziemy do pracy na modelce.

Podczas całego treningu  każde Twoje ćwiczenie będzie krokiem ku doskonałości.

Stworzony przez Ciebie piękny stelaż, będzie świadectwem Twojego postępu, a kolejne etapy nauki dotyczyć będą typów wiązań i metod aplikacji Afro Loków.  Dzięki tym zagadnieniom poszerzysz swoje umiejętności i zyskasz elastyczność w tworzeniu unikatowych stylizacji.

Wisienką na torcie będzie dopracowanie stylizacji oraz omówienie różnych metody upięć gotowej fryzury.   Nauczysz się również, w jaki sposób poinstruować klientkę, aby poczuła się wyjątkowo i była pewna, że Afro Loki to coś dla niej. Pokażemy jej przede wszystkim jak powinna dbać o swoje nowe loczki, aby zawsze wyglądały jak świeżo założone.    

8 H

Teoria

FAQs

Najczęściej zadawane pytania

Skin

Kurs zaczynamy o godz 8:00 i trwa on cały dzień z przerwami , do wyczerpania tematu. Najczęściej jest to godz 20:00. 

Tak, po kursie otrzymasz certfyikat uczestnictwa z kursie stacjonarnym z aplikacji Afro Loków.

Po kursie otrzymujesz dostęp do Grupy wsparcia na platformie Slack, gdzie wspieramy się wspólnie jako niezwykle wartosciowa grupa studentów Akademii Afro loków. Raz w tygodniu organizowane są spotkania online. Po kursie jesteśmy w stałym kontakcie.

Kurs zaczynamy na główce treningowej. Natomiast cała aplikacja Afro loków odbywa się na modelce. Modelkę możesz zoorganizować sobie sama (koleżanka, mama, siostra) lub ja mogą ją dla Ciebie zoorganizować.

Datę kursu ustalamy indywidualnie. Najczęściej okres oczekiwania to 2-4 tygodnie.

Po szkoleniu otrzymasz set startowy, który pozwoli Ci ćwiczyć w domu technikę aplikacji Afro loków. Otrzymasz również całą teorię, będzie można wracać do niej, w dowolnym momencie.

Na kursie otrzymasz listę sklepów, w których będziesz mogła się zaopatrywać.

Nie potrzebujesz doświadczenia, kurs zaczynamy od zupełnych podstaw. Uczymy się odpowiedniej techniki zaplatania warkoczy. Natomiast kurs przebiegnie płynniej jeżeli wcześniej poćwiczysz zaplatanie warkoczy typu cornrows/ holenderskich.

 

Zakładnie Afro Loków jest niezwykle kreatywne, jednak aby osiągnąć w tej dziediznie sukces trzeba bardzo dużo ćwiczyć. Praktyka czyni mistrza, tutaj nie ma drogi na skruty. To czy osiągniesz level, w którym będziesz w stanie założyć Afro Loki sobie sama zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Od Twojego zaangażowania.

One odniosły sukces

Od naszych studentek

Studentka
Studentka
Akademia
Czytaj więcej
Dzięki Maju za kurs. Wiem, że online nie zastąpi kursu na żywo, ale na milion % nie zapamiętałabym połowy informacji ze stacjonarnego. Cieszę się że założyłaś Akademię Afro Loków.
Anna
Anna
Studentka
Czytaj więcej
Nasza Studentka o swoim sukcesie : [...] dla mnie ogromnym suksesem jest oficjalnie zarejestrowana firma " Angel's Curls By Ann"
Ewa
Ewa
Studentka
Czytaj więcej
Bardzo polecam, cała platforma jest jasna i przejrzysta, wszystko jest przygotowane z największą starannością. Każdy proces, począwszy od przygotowania stanowiska pracy po narzędzia i stworzenie fryzury jest przedstawiony ze szczegółami. Dodatkowo mamy specjalną platformę do komunikowania się, na której co tydzień odbywają się spotkania online.
Małgorzata
Małgorzata
Studentka
Czytaj więcej
Witam , Ja ukończyłam szkolenie w Akademii Afro Loków stacjonarnie . Jestem bardzo zadowolona. Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie od początku do końca ( wiedza teoretyczna i praktyczna ) . Ponieważ jechałam z UK , Maja zorganizowała mi modelkę. Ale dla mnie najważniejsza jest opieka po kursie . Mamy swoją aplikację na której możemy zadać każde pytanie , pomoc przy zakupie i wyborze wlosow ,potrzebne linki . Co tydzień są mitingi online, na których są poruszane wszelkie nurtujące pytania . Polecam Maję i Kamila w 100%
Kateryna
Kateryna
Studentka
Czytaj więcej
A ja powiem w skrócie. Jestem po trzech szkoleniach. Dwóch stacjonarnych ( gdzieś indziej ) I jedno online Akademia Afroloków. Polecam Akademie afroloków, dwa poprzednie mi nie wystarczyły a teraz dopiero czuję się pewnie w tym co robię.
Afrolocken Dreadlocken Gosias Afrocurlydream
Afrolocken Dreadlocken Gosias Afrocurlydream@Studentka
Czytaj więcej
Naprawdę BARDZO POLECAM ! ❤️ Szkolenie odbyło się stacjonarnie i było naprawdę bardzo profesjonalne. Co dla mnie było i jest najważniejsze, to to, że szkolenie nie zakończyło się tylko na jednym dniu pobytu u Mai, tylko tak naprawdę nadal trwa . Stworzona przez Maje i Kamila platforma jest super rozwiązaniem , gdzie możemy o każdej porze dnia i nocy pytać, wysyłać zdjęcia itp. Itd Odpowiedzi otrzymujemy zawsze szybko i bardzo rzetelne . Pamietajmy samo szkolenie to nie wszystko , a w AKADEMI AFROLOKOW otrzymujesz wsparcie nawet po ukończonym kursie i to oceniam na ogromny plus 👍 Dzięki Maja i Kamil ❤️
Poprzedni
Następny

Oferta

Jedna Cena

Jednodniowe Szkolenie

Kurs Stacjonarny w salonie Maja Glam Studio™
1299,00
  • Szkolenie Teoretyczne
  • Szkolenie Praktyczne
  • Lunch
  • Materiały szkoleniowe
  • Wręczenie certyfikatu
Popularne
5/5

Zarezerwuj swój termin kursu stacjonarnego

Kurs stacjonarny Akademii Afro Loków odbywa się w salonie Maja Glam Studio w Holandii

Start: godzina 08:00 – 8:30 

Zakończenie po 8-12 godzinach. 

Napisz do mnie

Masz pytania?

Wyślij do mnie wiadomość, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zbije ewentualnie obiekcje. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie swojego własnego biznesu.