Kucyk ponytail

Odkryj świat kucyków pony z doplecionymi włosami syntetycznymi i dodaj trochę magii do swojej fryzury! Długie, kolorowe, faliste – wybierz styl, który pasuje do Ciebie i zaskocz wszystkich swoją wyjątkową fryzurą

od €70 do 120 € /wycena indywidualna

Kucyk ponytail

Kucyk “ponytail” wykonujemy z doplecionych włosów syntetycznych co pozwala uzyskać efekt długiej, gęstej kity na środku głowy. 

Kucyk “ponytail” może być urozmaicany na wiele sposobów. Może to być prosta lub kręcona kitka, kitka z warkoczami lub też same warkocze. 

 

Ponytail

Braids ponytail

Fulani ponytail braids

 

Kucyk może zaczynać się od warkoczy typu cornrows , gładko przylegających do skóry głowy , tworząc przy tym różne piękne wzory.

Tworząc warkocze dodajemy do nich synteyk, który może być kolorem zbliżony do Twoich naturalnych włosów lub w zupełnie innym… np w kolorach tęczy!!!

 

 

 

Zalety:

Aplikacja Kucyka Ponytail

Kucyk ponytail – 

 Twoje włosy nie mogą być krótsze niż 10 cm 

 

Z Czego Robimy Kucyk Ponytail? 

Kucyk ponytail można zrobić z włosów naturalnych , jednak zawsze efektowniej wyjdzie z dodatkiem włosów syntetycznych. Włosy mogą być proste, faliste lub kręcone, w zależności od preferencji i efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Ponytail może również tworzyć kitka warkoczy. 

 

Trwałość kucyka ponytail zależy od stylu wykonej fryzury.

Im więcej warkoczy – typu cornrows – tym dłużej fryzyrka utrzyma nam się w dobrej kondycji. 

Znaczenie również mają Twoje naturalne włosy, króciutkie włoski mogą już po kilku dniach powysuwać się z warkoczy. 

Fryzurkę typu Ponytail można nosić od tygodnia do nawet 4. 

Warto dbać o fryzurę utrwalając ją kosmetykami do stylizacji. 

Spać w satynowym czepku. 

Często czesać.

 

Wybierz Swoją Wersję Kucyka: Czy marzysz o dłuższym, falistym kucyku? A może chcesz dodać trochę koloru i ekstrawagancji swojej fryzurze? W naszej aplikacji znajdziesz różnorodne opcje, które pozwolą Ci stworzyć idealny kucyk pony, dopasowany do Twojego stylu i osobowości.

Gotowy na Zmiany? Jeśli jesteś gotowy na metamorfozę swojej fryzury i chcesz dodać trochę magii do swojego wyglądu Zapisz sie już dziś!!!

 

Warkoczyki

Poznaj nesze modelki

Cenisz sobie wygodę? Warkoczyki Wielorazowe będą dla Ciebie idealnym wyborem. 

Zarezerwuj termin