Kursy i Szkolenia

Rzuć pracę na etat i stań się ekspertem z dziedziny
Afro Loków i Warkoczyków.
Spełnij swoje marzenia i zyskaj ponadprzeciętne zarobki.

Szkolenie
Stacjonarne

Nasz program nauczania łączy w sobie zarówno teorię, jak i praktykę, abyś zdobyła niezbędne umiejętności do wykonywania tego zawodu. W ciągu 8 do 12 godzin intensywnych zajęć opanujesz tajniki tworzenia Afro Loków, na poziomie, który w pełni  zadowoli Twoje klientki i pomoże Ci zbudować własną markę w świecie stylizacji włosów.

"Sukces to owoc mądrości, a kobiety, które inwestują w wiedzę, zbierają najlepsze owoce"

Kursy
Online

Dołącz do naszej Akademii Afro Loków, która jest pierwszą platformą szkoleniową online na świecie w pełni przygotowującą studentów do otwarcia własnego biznesu Afro Loków. Zdobądź wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu aplikacji włosów oraz wiedzę biznesową, która przygotuje Cię do otwarcia salonu fryzur alternatywnych.  

Oferta Szkoleniowa

Otwórz swój własny salon.

Dlaczego Tobie się uda? Zarówno w Maja Glam Studio™ jak i w Akademii Afro Loków™ stawiamy ogromny nacisk na dzielenie się wiedzą z każdej dziedziny tego biznesu. Aby rozpocząć przygodę z własnym salonem, nie wystarczy zdobyć jedynie wiedzy praktycznej z aplikacji afro loków. W ten sposób poległo większość braiderek. 

Wiedza Teoretyczna

Poznaj technikę i proces tworzenia tych wyjątkowych fryzur. Zyskaj wiedzę niezbędną do osiągnięcia doskonałych rezultatów.

Intensywny trening

Doskonalenie umiejętności to klucz do osiągnięciea wyższego poziomu profesjonalizmu. Przed tobą ciężka praca!

Wiedza z zakresu biznesu

Aby skutecznie prowadzić i rozwijać własną firmę nie wystarczy Ci tylko kurs stacjonarny z Afro Loków. To właśnie zgubiło inne braiderki.

Wiedza Praktyczna

Wybór technik aplikacji Afro Loków, przygotowanie włosów, dobór narzędzi i wiele więcej. To wszystko w kursie praktycznym.

Wiedza marketingowa

Otwarcie biznesu, to połączenie kilku ważnych umiejętności. Jedną z nich jest nowoczesny marketing w Social Mediach.

Kontakt z klientem

Jak zdobyć klienta, jak o niego zadbać i jak utrzymać go na długie miesiące. Tego właśnie nauczysz się z naszego szkolenia w Akademii Afro Loków.

Kurs Online

Akademia Afro Loków to miejsce, w którym spełniamy Twoje marzenia o prowadzeniu własnego salonu fryzjerskiego. Bez względu na to, czy chcesz otworzyć salon mobilny czy stacjonarny, nasza platforma szkoleniowa przygotuje Cię od podstaw do prowadzenia własnego biznesu w dziedzinie Afro Loków.

Ponadto oferujemy wiele mini kursów doszkalających, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności i stać się jeszcze lepszą braiderką. Dołącz do nas i razem podbijmy świat stylizacji Afro Loków i warkoczyków!

Oferujemy:

Materiałów Video
0 +
Obszernych Lekcji
0 +
Quizów
0 +
Wyszkolonych braiderek
+ 0

FAQs

Najczęściej zadawane pytania na temat kursów

W sekcji FAQ odpowiadamy na większość kwestii dotyczących naszych Kursów.

Znajdziesz tu potrzebne informacje, które pomogą Ci odkryć, czy biznes Afro Loków  do dobry wybór dla Ciebie.

Czy to dla ciebie?

Nie, nie potrzebujesz doświadczenia. Nauczymy Cię wszystkiego od zupełnych podstaw!

Oczywiście,  nauczę Cię krok po kroku jak poprawnie go wykonać.

Tak, po ukończeniu całego kursu online otrzymasz Certyfikat.

Po dołączeniu do Akademii Afro Loków otrzymujesz bezterminowe wsparcie. Wszyscy studenci Akademii mają dostęp do grupy wsparcia oraz spotkań online. Rozwiązujemy tam wszelkie wątpliwości!

Po stacjonarnym kursie otrzymujesz teorie do powtórki w domu. Natomiast kurs online możesz powtarzać dowolną ilość razy, wracać do filmików z wiedzą praktyczną jak i do teorii. W obu rodzajach kursu otrzymujesz taką samą gamę informacji. Do kursu online jest natomiast dołączony temat "Marketingu" , który pomoże Ci zbudować twoją markę! Znajdziesz tam również quizy, które pomogą Ci sprawdzić Twoją wiedzę, oraz pliki do pobrania. 

Po każdym z kursów otrzymasz dostęp do grupy wsparcia dla Studentów Akademii Afroloków na platformie SLACK, oraz do spotkań online.

Zakładanie Afro Loków samej sobie jest bardzo trudne - fizycznie:) ale nie oznacza to, że jest nie możliwe. 

Praktyka i ciężka praca prowadzi do sukcesu, ale mimo to, że wiele braiderek odnosi sukcesy , to jednak nie zakłada sobie sama Afro Loków 😉 

 

W kursie online znajduje się obszerny temat , który poprowadzi Cię w dobrym kierunku. Dokładnie dowiesz się od czego zacząć i jak  promować swoją "Markę".

Promotion

30% Zniżki

Akademia Afro Loków

Dostęp do platformy szkoleniowej
699
499
  • Dostęp dożywotni
Popularne

Masz pytania?

Wyślij nam wiadomość. 

Odpowiemy w ciągu 12h. 

Wybierz swoje kursy

Oferujemy zarówno kursy stacjonarne, jak i online, abyś mogła wybrać sposób nauki, który najlepiej Ci odpowiada. Wiele naszych studentek rozpoczyna naukę online, a później decyduje się na uzupełniający kurs stacjonarny. Jest to również polecana przez nas droga nauki. Ponadto oferujemy specjalne kursy doszkalające, które są idealne dla osób chcących udoskonalić swoje umiejętności. Dołącz do naszej Akademii Afro Loków i rozwijaj się z nami. Wybierz przycisk żółty lub brązowy aby przejdź dalej.