O Maja Glam Studio™

Afro Loki, Warkoczyki, Kursy, Szkolenia.
To wszystko w malowniczej i nadmorskiej miejscowości 's-Gravenzande w Holandii.

Maja Glam Studio

Historia Pasji do Kobiecego Piękna

Dla mnie afro loki to nie tylko wyjątkowa fryzura, to również sposób na wyrażenie siebie, podkreślenie swojej indywidualności i okazja do eksperymentowania z włosami. To fascynujący świat, w którym każdy dzień przynosi coś nowego i kreatywnego. Afro loki to dla mnie wyjątkowa pasja i źródło niekończącej się inspiracji.

Team

Maja

Właścicielka Maja Glam Studio™
Założycielka Akademii Afro Loków™

Kamil

IT, Marketing

Moja historia

Od Studia Beauty do Salonu Afro Loków

Maja Glam Studio to owoc mojej pasji do kobiecego piękna. Początkowo salon Maja Glam Studio™ oferował szereg zabiegów i stylizacji. Były to między innymi: stylizacja rzęs i brwi, manicure, pedicure oraz przedłużanie włosów metodą na mikro-ringi. Zajmowaliśmy się również piercingiem. 

Po kilku latach moje fascynacje skupiły się tylko na Afro Lokach, a zaangażowanie w ten obszar rozwijało się stopniowo, prowadząc mnie finalnie do założenia tego wyjątkowego studia. 

Inspiracją były zarówno ogromne możliwości, jakie daje kreacja fryzur, jak i radość, jaką przynosi uśmiech na twarzach moich zadowolonych klientek. To miejsce, które powstało z miłości do pięknych i kreatywnych fryzur oraz pragnienia dzielenia się tą pasją z innymi. 

 

 

Salon Maja Glam Studio™, zupełnie przypadkiem okazał się salonem pionierskim. Systematycznie wprowadzaliśmy autorskie i nowoczesne metody aplikacji afro loków, takie jak Afro Loki bez widocznych pętelek, które na dobre weszły w trend innych salonów.  

W zanadrzu mamy ogrom pomysłów, które z wielką pasją będziemy systematycznie wprowadzać.  

O nas

Od początku istnienia w Maja Glam Studio™ zajmujemy się głównie Afro Lokami oraz warkoczykami wielorazowymi. Dla nas to nie tylko praca — to wielka pasja do tworzenia wyjątkowych fryzur i wydobywania piękna z każdej klientki.

W Maja Glam Studio™ dbamy również o to, aby nasza wiedza była dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Prowadzimy pierwszy aktywny kanał YouTube poświęcony wyłącznie tematyce Afro Loków oraz zapewniamy darmowe wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku. Od zawsze dążymy do doskonałości, korzystając z oryginalnych i autorskich metod aplikacji Afro loków. Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Maja Glam Studio™ to nie tylko salon fryzur alternatywnych, ale także inicjator i twórca Akademii Afro Loków, polskiej platformy szkoleniowej. Jesteśmy pionierem na polskim rynku, oferując zarówno tradycyjne kursy stacjonarne, jak i nowoczesne szkolenia online. Dajemy możliwość początkującym braiderkom rozpoczęcia swojej fascynującej przygody w świecie Afro Loków i warkoczyków.

Gdzie jesteśmy?

Salon Maja Glam Studio zlokalizowany jest w przepięknej, malowniczej i nadmorskiej miejscowości 's-Gravenzande w Holandii. To zaledwie 6km od Hagi i 12km od Rotterdamu. 

Dysponujemy obszernym i profesjonalnie wyposażonym lokalem o wymiarach +200m2. 

Na miejscu oprócz salonu Maja Glam Studio™ mieści się również nasza Akademia Afro Loków™, gdzie odbywają się kursy i szkolenia stacjonarne. Oprócz tego nasza akademia Afro Loków oferuje pełne szkolenia online z przygotowania do otwarcia własnego biznesu Afro Loków. 

golden sunset over Dutch sea beach

W pobliżu:

Jesteśmy dostępni 24/7

Address

Van de Kasteelestraat 11C,
2691 ZL 's-Gravenzande, Nederlands

Phone

+31 647226444
(dostępny między 15:00 a 17:00 lub po 19:00)

Email

afroloki@majaglamstudio .pl

Salon Maja Glam Studio™

Zapraszamy

Robimy podobno najlepszą kawę w okolicy, a konsultacje są zawsze darmowe, więc wpadnij na miłe pogaduchy i przymiarkę włosów.